Gizlilik Bildirimi

 

Gizlilik Politikası

Supervillam.com Gizlilik Sözleşmesi ve Bildirimi

Supervillam.com villa kiralama portalımızı ziyaret etmeniz ve ziyaretiniz sırasında hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için sizden talep etmekte olduğumuz kişisel bilgilerinizin ne şekilde kullanılacağı ve nasıl korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesinde açıkça belirtilen şartlara tabidir. Ziyaretçi Supervillam.com’u ziyaret etmekle ve bu portal vasıtasıyla ziyarteçiye sunulan hizmetlerden yararlanmayı tercih etmekle Gizlilik Sözleşmesinde belirtilen tüm şartları ve hükümleri kabul eder.

  • Supervillam.com ve bağlı bulunduğu şirket adı altında varlık gösteren firmalarımız misafirlerine daha kaliteli ve etkili hizmet verebilmek ve konuk memnuniyetini maksimize edebilmek amacıyla bazı kişisel ve iletişim bilgilerinizi (isim, soy isim, yaş, e-posta, telefon numarası …gibi) sizlerden talep edebilmektedir.
  • Supervillam.com tarafından toplanan kişisel bilgilerinizden elde edilebilecek istatistiki veriler (tarayıcı-browser tipi, coğrafi konumunuz, cinsiyet ve yaş …gibi) bölgesel ve dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten faaliyetleri, misafir profiline yönelik özelleştirilmiş promosyon çalışmalarının kurgulanması ve istenmeyen epostaların engellenmesine yönelik müşteri klasifikasyon çalışmalarında yalnız Supervillam.com ve bağlı bulunan şirketler bünyesinde kullanılabilmektedir.
  • Supervillam.com ve bağlı şirketleri, üyelik formaları aracılığı ile topladığı kişisel bilgileri, sözkonusu üyesinin haberi ve aksi talebi olmaksızın, üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşmamaktadır, bünyesinde belirtilen faaliyetler dışında hiçbir ticari nedenle kullanımına izin vermemekte ve satmamaktadır.
  • Supervillam.com  villa kiralama portalı ve bağlı bulunduğu şirketleri, eposta adresleri yanı sıra üyelik formlarında talep ettiği kişisel bilgilerin haricinde portal kullanımı esnasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercih tiplerini analiz etmek kaydıyla yorumlamaktadır. Kişisel bilgileri barındırmayan bu istatistiki veriler, konuklarımıza daha özel ve etkin bir tatil rezervasyonu deneyimi yaşatmak amacı ile kullanılabilmektedir.
  • Supervillam.com e-bülten listemize kayıt oldunuz, fakat ayrılmak istiyorsanız, size gönderilken herhangi bir e-bültenin en alt kısmında bulunan ‘’bu bülteni tekrar almak istemiyorsanız buraya tıklayınız’’ linkini tıklamanız yeterli olacaktır.
  • Misafir bilgileri, yalnız resmi makamlar tarafından usulü dairesinde ilgili bilgilerin talep edilmesi durumunda ve yürürlükte bulunan emredici kanun maddeleri ve hükümler gereğince resmi makamlarca açıklama yapma zorunluluğu durumu oluşmasında ilgili makamlara açıklanabilecektir.
  • Sistemimize girilen kiralık villa konuk bilgilerine ancak misafirlerimiz ulaşabilmekte ve değişiklik yapabilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve değişiklik yapabilmesi mümkün değildir.
  • Rezervasyonunuza dair ödeme adımında misafirlerimizden talep edilen kredi kartı bilgileri sitemizden alış-veriş yapan konuklarımızın güvenliğini maksimum seviyede tutabilmek amacıyla 3D Secure sistemi ile alınmakta olup böylece ödemeye yönelik tüm işlem adımları Supervillam.com ara yüzünde cihazınız ve bankanız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
  • Supervillam.com bağlı şirketleri, portal üzerinden ulaşabileceğiniz üçüncül web sitelerinin gizlilik ilkeleri  ve kişisel bilgilerin korunmasına dair politikaları hakkında garanti vermez, bu nedenle firmamızın bağlı bulunmadığı üçüncül web sitelerine (havayolu firmaları, araç kiralama firmaları, diğer turizm portalları, turizm acentaları, havalimanı transfer firmaları…vb) web sitelerine kişisel bilgilerinizi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin ilgili gizlilik yaklaşım ve sözleşmelerini dikkatlice değerlendirmenizi öneririz.
  • Gizlilik Sözleşmesi ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için iletişim sayfamızda belirtmiş olduğumuz iletişim kanallarını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.