Hakkımızda

Supervillam’a Hoş Geldiniz.

2000’li yılların başlarından bu yana, onbinlerce kişiye yazlık tatil villaları kiralama hizmeti sunan, sektörün en profesyonel ekibi ve her tip ihtiyaca ve isteğe yönelik geniş kiralık villa portföyü ile misafirlerine beklentilerinin ötesinde, mükemmel bir tatil deneyimi yaşatmayı ilke edinen Türkiye’nin en büyük villa kiralama portalına hoş geldiniz.

 

Bizi daha yakından tanımak ister misiniz?

 

MİSYONUMUZ

En geniş kiralık yazlık villa seçenekleri, en doğru yazılı ve görsel bilgi sunumu, en avantajlı ödeme koşulları beraberinde misafirlerimize hayallerindeki güven, huzur ve konfor dolu mükemmel tatili yaşatmak amaçlı, satış öncesi ve satış sonrası destek hizmetlerimizle konuklarımızın bir villa kiralama portalından beklentilerinin de ötesinde bir tatil deneyimi sunmak. 

 

VİZYONUMUZ

Global perspektifte konuklarının tatil ihtiyaçlarını en doğru anlayan ve sunduğu kaliteli ürün ve hizmet portföyü ile misafirlerinin bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, en güvenilir, en hızlı, en yenilikçi ve villa tatili dendiğinde ilk akla gelen, sektörün lider tatil markası olmak.

Tanımladığımız amaçlarımız ve Türkiye’de turizm sektöründe bulunmak istediğimiz konum ışığında, villada tatil deneyiminin siz değerli konuklarımız açısından anlamını ve önemini en iyi bilen ve bu doğrultuda tatilinizi tereddütsüz emanet edebileceğiniz tek villa kiralama portalı olmak için en çok çalışan firmayız.

 

HİZMET PORTFÖYÜMÜZ

Türkiye’de yazlık tatil villaları kiralama ve tamamlayıcı ek hizmetler sunan Supervillam.com özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde bulunan geniş yazlık villa portföyü ile siz değerli misafirlerine unutamayacakları mükemmellikte bir tatil deneyimi yaşatmak için ihtiyacınız olan her detayı düşünür ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sürekli geliştirir. Bu doğrultuda sizlere;

  • Yazlık villa kiralama
  • Yazlık apart kiralama
  • Havalimanı araç kiralama
  • Havalimanı karşılama ve  transfer hizmetleri
  • Lokal tur ve aktivite organizasyonları
  • Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri

hizmetlerini %100 Misafir Memnuniyeti ilkesi ışığında sunmaktayız. Supervillam ekibinde yer alan, sektörün en profesyonel tatil danışmanları 7/24 hizmet prensibiyle yılın 365 günü tüm ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenilir biçimde karşılamak için sürekli çalışır.