Kiralık Villa Tipleri

Kiralık Villa Tipleri

 

Kategorilerine Göre Kiralık Yazlık Tatil Villaları

Balayı Villaları : Eşinizle beraberliğinizin en güzel günlerini kusursuz bir biçimde geçirmenizi taahhüt eden, özel havuzu etraftan görülmeyecek şekilde tasarlanmış, yazlık ev tipidir.

Deniz Manzaralı Villa : Konum olarak panoramik deniz manzarasına sahip olarak dizayn edilmiş özel havuzlu yazlık villa tipidir.

Doğayla İç İçe Villa :  Doğal çevre içerisinde, özel havuzlu kiralık villa tipidir.

Ekonomik Villa : Fiyat aralığı en düşük özel havuza sahip kiralık tatil villaları kategorisindeki yazlık evlerdir.

Muhafazakar Villa : İslami kurallara göre tatil yapmak isteyen misafirlerimiz ya da tüm gözlerden uzak bir biçimde yılın yorgunluğunu atmak isteyen konuklarımız için etrafı korunaklı olarak tasarlanmış özel havuzlu yazlık villa tipidir.

Yaşlı ve Engelli Konuklara Uygun Villa : Yaşlı ve engelli misafirlerimizin girişinde merdiven veya engel olmayacak şekilde kullanımlarına sunulacak biçimde tasarlanmış özel havuzlu yazlık tatil villası tipidir.

Denize Yakın Villa : Konum olarak, ölçülen mesafe bakımından deniz kenarına 1500 metre uzaklığı aşmayacak biçimde konuklarımızın beğenisine sunulan kiralık yazlık villa tipidir.

Evcil Hayvan İzinli Villa : Kategorisi itibariyle mülk sahibi tarafından evcil hayvanların getirilmesine izin verilen, konuklarımızın sadık dostları ile ayrılmadan tatil yapabilecekleri kiralık villa tipidir.

Kalabalık Aileler ve Gruplar İçin İdeal Villa : Kapasitesi itibariyle yatak odası sayısı 4 ve daha fazla olan veya 9 ve üzeri kişi konaklamasına elverişli kiralık özel havuzlu yazlık villa tipidir.

Ultralüks Villa : Premium ayrıntılarla tasarlanmış, son derece şık ve modern dizayna sahip, aktivite ve imkanları ( sauna, jakuzi, spor salonu, oyun salonu, …vb) bulunan, özel havuzlu kiralık tatil villası tipleridir.

Şehir Merkezine Yakın Villa : Ölçülen mesafe itibariyle şehir, ilçe veya bulunan belde merkezine 2000 metreden fazla uzaklığa sahip olmayan kiralık yazlık tatil evi  tipidir.

İnternet Bağlantılı Villa : Bulunduğu konumda wi-fi ( kablosuz internet bağlantısı ) imkanına sahip, özgürce internete bağlanabilme olanağı sağlayan yazlık tatil evi tipidir.

Çocuk Havuzlu Villa : Küçük misafirlerimizin, derinlik kaygısı olmadan havuzunda eğlenebilecekleri özel havuzlu villa tipidir.

Isıtmalı Havuza Sahip Villa : Isıtma olanağı ile serin günlerde bile size özel havuzunuzu rahatça kullanabileceğiniz kiralık villa tipidir.

Jakuzili Villa : Kategorisi itibariyle iç mekan veya dış mekanda jakuzide dinlenerek tatilinizde bolca enerji toplayabileceğiniz kiralık özel havuzlu yazlık tatil villası tipidir.

Kapalı Havuzlu Villa : Havuzu iç mekan kullanım alanı dahilinde tasarlanmış, birçoğu ısıtma sistemine sahip özel havuzlu kiralık villa tipidir.

Kısa Dönem Kiralanabilir Villa : Portföyümüzde bulunan kiralık villalar, villa sahiplerinin talepleri doğrultusunda standart olarak haftalık kiralama yöntemi ile kiraya verilebilmektedir. Haftalık villa kiralama dışında Fırsatlar sayfamızda haftalık kiralama dışında özel fiyat tanımlı 2,3,4,5 ve 6 geceye kadar konaklamaya izin verilen kısa dönem villa kiralama seçeneklerimizi bulabilirsiniz.