Son Gezilenlericon
   iconRezervasyonlarım
   icon
   Çalışma Saatleri09:00 - 20:00
   icon
   YARDIM / DESTEK+90 252 622 03 03+90 532 622 29 89
   İptal Şartları

   Supervillam hesabına yatırılan, villa/apart/daire bedelinin ön ödeme ( hangi kanaldan yapılmış olursa olsun ) bedeli her ne olursa olsun  seyahat başlangıcına 45 günden az kaldıysa müşteriye geri ödenmeyecektir.

   İptal koşulları ;

   a) Rezervasyon için gönderilen ön ödemenin, Seyahat başlangıcından önceki 60. güne kadar olursa iadesi vardır.

   b) Seyahat başlangıcından önceki 30. güne kadar olursa, müşteri, toplam kiralama bedelinin %30’unu ödemek zorundadır.

   c) Seyahat başlangıcından önceki  29.gün ile seyahat başlangıcı olan gün arasında olursa veya müşteri hiç gelmezse müşteri seyahat bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

   Müşterinin kendi isteği doğrultusunda, villa/apart/daire bedellerinin tamamını Supervillam'a ödemesi durumunda (EFT ile veya havale ile veya peşin olarak veya kredi kartı ile tek çekim halinde ) ödeme yaptığı andan itibaren villaya/aparta/daireye 30 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde ödenmiş olan bedelin %30 (yüzde otuz) u yanacaktır. Geri kalan %70’i (yüzde yetmiş ) müşterinin bildireceği hesap numarasına iade edilecektir. Gönderim masrafları da bu paranın içerisinden kesilecektir.

   Eğer rezervasyon iptali villaya/aparta/daireye giriş tarihinden 29 gün veya daha az gün önce gerçekleşir veya villaya/aparta/daireye giriş yapılmaz ise ve/veya villada/apartta/dairede hiç konaklama olmaz ise ödenmiş toplam seyahat ücreti müşteriye iade edilmez.

   Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkabilecek olan maddi zarar Supervillam’a yükletilemez. Bu türde bir maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

   Herhangi bir nedenle, villa/apart/daire rezervasyonunun Supervillam tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart/daire varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve “mücbir sebepler” maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir.

   Ayrıca bazı villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilmiştir), ödenmiş olan kaporanın tamamı ve bu villalarımıza/apartlarımıza/dairelerimize özel (villa/apart/daire internet detay sayfasında belirtilen; rezervasyon tarihine 30 gün kala kala villa kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gereken villalar/apartlar/daireler için) toplam villa/apart/daireler kiralama bedelinin tamamı, müşteriden tahsil edilir. Rezervasyonu iptal etse dahi, hiç bir ücret iade edilmez.

   Müşterinin, kalan ödemeyi zamanında yapmaması halinde, Supervillam, söz konusu rezervasyonu iptal etme, daha önce ödenmiş olan ücreti geri ödeme yapmama ve bu villaya/aparta/daireye başka bir rezervasyon alma hakkını saklı tutar.

   Rezervasyon iptalleri, yazılı olarak (elektronik posta ile veya iadeli taahhütlü mektup ile) yapılabilir. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, Supervillam‘ın eline, yazı, ulaştığı andan itibaren geçerlidir.

   Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere villa/apart/daire’nin iş bu sözleşmenin tarafların açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olmak kaydıyla, villa/daire/apartın kullanılmamasından Supervillam sorumlu tutulamaz.

   Sözleşmede gösterilen bedelin tümü villa/apart/dairenin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, Supervillam'ın bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

   WhatsApp Destek!
   ARA
   iconWHATSAPP
   icon
   ×Müşteri Temsilcileri
   XREZERVASYON OLUŞTUR
   Tarihler Müsait
   Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
   • Konaklama Süreniz0 Gün
   • Elektrik Ücreti0.000 ₺
   • Temizlik Ücreti0.000 ₺
   • Ön Ödeme0.000 ₺
   • Girişte Yapılacak0.000 ₺
   • Toplam0.000 ₺
   UYGUNLUK TAKVİMİ
   Müsait
   Dolu
   Ödeme Bekliyor
   Giriş-Çıkış
   Tıklayın Sizi Arayalımicon
   Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
   x
   Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

   Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin