Son Gezilenlericon
   iconRezervasyonlarım
   icon
   Çalışma Saatleri09:00 - 20:00
   icon
   YARDIM / DESTEK+90 252 622 03 03+90 532 622 29 89
   Nasıl Kiralarım

   Rezervasyon

   Kiralamak istediğiniz tatil Konutunu ve kiralayacağınız tarihlerinizi belirtip, Sizden gerekli ulaşım ve fatura bilgileri alınarak Ön Rezervasyon işleminiz yapılmış olur, Ön rezervasyon  yapıldığı tarihten itibaren en geç; yakın tarihlerdeki rezervasyonlar için 1 iş günü, uzak tarihlerdeki rezervasyonlar 3 iş günü içersinde  toplam ödenecek ücretin  % 35 i kapora olarak (Banka ‘Havalesi yada  EFT’,   Kredi Kartından ‘Tek – Taksitli Çekim yada Mail Order  yada Peşin Olarak ) ödemeniz tahsil edilir, geriye kalan ücret villa tesliminde sözleşme yapıldıktan ve villa kontrolleri yapılıp, villa tesliminde peşin(Nakit) olarak alınır.

   Kapora teslim alındığında en geç 24 saat içersinde tarafınıza yazılı olarak (WhatsApp, e-mail) Rezervasyon Onayı Gönderilmektedir, Rezervasyon onayı içerisinde toplam ücret, alınan kapora tutarı ve hangi tarihlerde villanın adınıza rezerve edildiği belirtilmektedir.

   Villa tesliminde teslim olunan demirbaşların sayımı yapılır ilanda belirtilen miktarda depozit alınır alınan depozit çıkış tarihinde villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından yapıldıktan sonra geriye ödeme yapılır.

   Önemli Not: Supervillam.com kiralama sayfamızdaki yazlıkların büyük bir bölümü sadece bizim tarafımızdan kiraya verilmektedir (fotoğraflarının üzerinde “Super Villam Özel'' logosu bulunan villa ve apartlar). Bu yazlıkların dışındakiler villa sahipleri tarafından veya farklı acentalar tarafından da kiraya verilmektedir. Dolayısıyla doluluk durumunu gösteren online rezervasyon takvimi güncel olamayabilmektedir. Bu yazlıklarımıza online ödeme yapmadan önce bizlere ulaşıp müsaitlik durumunu teyit etmeniz faydalı olacaktır.

   Villaya Giriş/Çıkış

   Villa giriş saati : 15:00 - 16:00 (Öğleden sonra) olup, Çıkış saati : 10:00 (sabah) dır. Bu aradaki süre içersinde temizlik yapılmaktadır.

   Havuz ve bahçe bakımları

   Her sabah erken saatlerde görevliler tarafından yapılmakta olup, Tatiliniz süresince  villada herhangi bir arıza vs meydana gelirse tarafımıza belirtmenizle, tarafımızdan giderilecektir.

   Villalarımız’ da temiz yedek çarşaf ve yastık mevcuttur temizlik villa girişinden önce yapılır, müşteri villaya giriş yapdığı tarihten itibaren villa içerisinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti (500.00 TL - 1,000.00 TL arasında) rezervasyon belgenizde yazan temizlik ücreti kadardır. – İlanlarımızda Belirtilen Haftalık (7 gece) Ücret dışında aksi belirtilmedikce başka hiçbir ücret alınmaz fiyatlarımıza temizlik, elektrik, havuz ve bahçe bakımı, su vs dahil.  KDV dahil değildir. (Gayrimenkul gelirleri her yil sonunda beyan edilmekte olup isletme olmadiklari icin fatura kesilememektedir, Bu nedenle KDV dahil degildir ibaresi yer almaktadir. Super Villam tum islemleri  icin aracilik faturasi kesmektedir.)

   Evcil Hayvan, Villalarımıza aksi belirtilmediği takdirde kabul edilmemektedir.

   Müşteri  Sorumlulukları

   Müşteriler kiraladıkları  tatil konutunun tüm eşyalarını ve mobilyalarını kullanmaya yetkilidir, Fakat tüm eşyaları, mobilyaları ve ekipmanları temiz kullanacaklar, herhangi bir hasar verdiklerinde hemen firmamızı haberdar edeceklerdir. Konakladıkları süre içinde villaya verecekleri her türlü hasarı, kaybettikleri her türlü eşyanın zararını villadan ayrılmadan ödeyeceklerdir. Müşteriler villa çevresindeki komşulara karşı anlayışlı olacaklar ve çevreyi rahatsız edecek her türlü davranış ve gürültüden sakınacaklardır. Ayrıca kanunen yasak olan herhangi silah, uyuşturucu vb gibi maddeleri bulundurmayacaklar, kanunen aranan kişileri/kaçakları villada barındırmayacaklar, kısacası villa illegal hiçbir faaliyet için kullanılmayacaktır. Müşteri kiraladığı süre içinde kiralanan konutta kendi kusurundan dolayı meydana gelecek muhtemel kazalardan, zararlardan ve kendisine eşlik (refakat) eden diğer bireylerden de sorumludur.

   Her tatil konutu açıklamalarında maksimum kişi sayısı belirtilmiştir , Kiralama süresince belirtilen ve makbuz/belgede onaylanan konuk sayısını geçmemelidir, evde kalacak insan sayısına çocuklar ve bebekler dahildir. Eğer evde kalabilecek maksimum insan sayısı geçilmişse fazla sayıdaki insanın evden ayrılmasını istencek veya belli oranda ekstra ücret talep edilecektir.

   Ayrıca, yeni yasa gereği giriş sırasında kimlik bilgileri alınıp KBS (Kimlik Bildirim Sistemi) veritabanına girilen kişilerin haricinde konaklayan kişi/kişiler hakkında yasal işlem yapılabileceğini, kanunen suç teşkil ettiğini Baransel Grup şirketi giriş esnasında yaptığı sözleşme ile kiracıya bildirmektedir. Eksik ya da yanlış kimlik bildirimi yüzünden veya kimlik bilgisi sözleşmede yer almadan konaklama yapanlar ile ilgili oluşabilecek para cezasını kiracı ödemekle yükümlüdür. Kiracı, bu sözleşmeyi imzaladığında bu şartları kabul ve taahhüt eder.

   Tatil konutu ön rezervasyon aşamasında müşterinin beyanı doğrultusunda işlemler yapılmaktadır. Müşteri vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve taahhüt  eder. Müşterinin vermiş olduğu eksik yada yanlış bilgilerden kaynaklanan sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

   Müşterilerin Rezervasyonlarını İptal Etmesi durumunda İade Koşulları

   Rezervasyon İptallerini yazılı olarak e-mail ve/veya WhatsApp üzerinden belirtmek durumundadır. Bu bildirimin yapılmasının ardından rezerve ettiğiniz tarihler açılır ve satışa sunulur aynı tarihlerin tekrar satılması halinde ödediğiniz tutarı aynı yada farklı bir villada kesintisiz olarak farklı bir tarihte kullanabilirsiniz. 

   Rezervasyon iptal şartları aşağıdaki gibidir :

   1. Rezervasyon tarihine 60 gün ve daha fazla süre kala yapılan iptallerde, toplam kaporanın % 40 ‘u (% kırk) ;
   2. Rezervasyon tarihine 60 – 31 gün arası yapılan iptallerde, toplam alınan bedelin % 60 ı (% atmış) ;
   3. Rezervasyon tarihine 30 gün ve daha az kala yapılan iptallerde, toplam alınan bedel. Müşteriye geri ödenmeyecektir.

   Villa Standartlarınız Nelerdir?

   Tüm villalarımız müstakil özel havuzlu ve bahçeli olup tamamen bağımsızdır. Aşağıda belirtilen eşyalar tüm villalarımızda mevcuttur.

   Mutfak: Buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ocak, su ısıtıcı, en az konaklayacak kişi sayısına eşit yiyecek ve içecek takımı.

   Salon : Televizyon, uydu alıcı, klima.

   Yatak Odası: Temiz çarşaf ve yastık takımı, elbise dolabı, klima

   Diğer: Çamaşır makinası, elektrik süpürgesi, ütü ve masası, yemek masası ve oturma grubu, saç kurutma makinesi, şezlong, güneş şemsiyesi, barbekü (mangal).

   Not: Villalarda -aksi belirtilmedikçe- jeneratör/güç kaynağı bulunmamaktadır. Ayrıca, altyapı yetersizliğinden kaynaklı olarak bölgesel elektrik ve su kesintisinden kaynaklı müşteri mağduriyetlerinden dolayı sorumluluk şirketimize ait değildir.

   Villa Temizlik ve Bakımları Nasıl Yapılmaktadır?

   Tüm villa ve apartlarımızda havuz ve bahçe bakımı günlük olarak yapılmaktadır. Sabah erken saatlerde bütün işlemler tamamlanmış olup kullanıma hazır hale getirilmektedir. Villalarımızda temizlikler müşteri giriş ve çıkışları arasındaki süre içerisinde yapılmaktadır. Haftalık kiralamalarda hafta içerisinde temizlik ekstra ücrete tabidir. Ancak villa ve apartlarımızda bir haftadan uzun süre kalan müşterilerimizin talep etmesi halinde haftada bir ücretsiz genel temizlik yapılmaktadır.

   Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

   Telefon ile Rezervasyon: Rezervasyon yapmak istediğiniz tatil evini belirledikten sonra 0252 622 0303 - 0532 622 2989 numaralı telefondan şirketimize ulaşarak ilgili evin adını yetkili personelimize ileterek yazlık hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilir, yazlığın müsaitlik durumunu teyit ettirebilirsiniz. Ardından iletişim bilgileriniz yetkilimiz tarafından alınır ve ilgili rezervasyonunuzla ilgili tüm detayları içeren “Ön Rezervasyon Belgesi” gönderilir. Belge içerisinde yer alan şirket hesabımıza belirtilen ödemeyi belirlenen süre içerisinde ödemeniz halinde rezervasyonunuz onaylanır ve “Rezervasyon Onay Belgesi” tarafınıza iletilir.

   Online Rezervasyon: Konaklamak istediğiniz tatil evi ilanının içerisinde yer alan “Online Rezervasyon” panelini kullanarak rezervasyon talebi girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Rezervasyonumu Nasıl Görebilirim?

   İlgili yazlığın “Online Rezervasyon” paneli içerisinde yer alan takvim bölümünde rezervasyon tarihleriniz kırmızı renkli olarak görünmektedir (Ön rezerveli ise yeşil renktedir).

   Anasayfamızda bulunan Rezervasyonlarım bölümünün içerisinden Mail adresinizi ve Rezervasyon Onay Numaranızı girerek Rezervasyon Durumunuzu öğrenebilirsiniz.

   Rezervasyon Onay Belgesi İçerisinde;

   *Müşteri adı

   *Konaklama tarihleri

   *Belge düzenlenme tarihi

   *Villa / Apart adı

   *Ödeme bilgileri

   *Şirket bilgileri

   yer almaktadır.

   Konaklama Sırasında Herhangi Bir Problem Olursa Ne Yapmalıyım?

   Tüm tatiliniz süresince, kiraladığınız tatil konutuyla ilgili her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizle 24 saat biz ilgilenmekteyiz. Bize telefonla veya elektronik posta ile bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

   Tatil Konutumun Yerini Nasıl Bulacak ve Kimden Teslim Alacağım?

   Tüm tatil konutlarımız, bulunduğu bölgedeki yetkililerimiz tarafından size tanıtılıp teslim edilmektedir. Tatil konutunun tam olarak yerini, tatil konutu detayı bölümünde yer alan “Harita Konumu” paneli aracılığıyla görebilirsiniz. Kiralamış olduğunuz konutun bulunduğu tatil bölgesine ulaştığınızda bizi veya size ayrıca iletilen görevli/yetkili telefonunu aramanız ya da ofisimize gelmeniz yeterli olacaktır. Yetkili bir personelimiz size eşlik edecek, sizi yazlığınıza ulaştıracak ve gerekli bilgileri size aktardıktan sonra anahtarı size teslim edecektir.

   Ofisimizin bulunmadığı bölgelerde yetkili personelimiz size tatilinizin başlamasından önce sizi karşılayıp tatil konutunuzu teslim edecek kişinin bilgilerini size ulaştıracaktır.

   WhatsApp Destek!
   ARA
   iconWHATSAPP
   icon
   ×Müşteri Temsilcileri
   XREZERVASYON OLUŞTUR
   Tarihler Müsait
   Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
   • Konaklama Süreniz0 Gün
   • Elektrik Ücreti0.000 ₺
   • Temizlik Ücreti0.000 ₺
   • Ön Ödeme0.000 ₺
   • Girişte Yapılacak0.000 ₺
   • Toplam0.000 ₺
   UYGUNLUK TAKVİMİ
   Müsait
   Dolu
   Ödeme Bekliyor
   Giriş-Çıkış
   Tıklayın Sizi Arayalımicon
   Talebiniz AlındıSizi En Kısa Zamanda Arayacağız.
   x
   Sizi arayalım!Müşteri temsilcimiz ile konuşun...

   Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı girin ve ne zaman konuşmak istediğinizi seçin